Skip to content
Tynaarlo Dorp
  • Dorpsbelangen
    • Bestuur Dorpsbelangen
    • Aanmelden lidmaatschap
    • Nieuwslijn
    • Contact
  • Verenigingen
    • Historische Vereniging Tinaarlo
      • HvT Agenda
      • HvT Nieuwsberichten
      • HvT Verslagen
      • HvT Publicaties
      • Tynaarlo van weleer
        • Foto’s van vroeger
        • Ditjes en datjes over Tynaarlo van weleer.
      • De Brouwerskooi
      • HvT zusterverenigingen
      • HvT exploitatieoverzicht
    • Boermarke Tynaarlo
    • Actieve Vrouwen Tynaarlo
      • Actieve Vrouwen Tynaarlo Verslagen
    • VVV Tynaarlo
      • Bestuursleden VVV
      • Contact VVV
    • Sportvereniging Tynaarlo
      • Voetbal
      • Gymnastiek
      • Wandelen
      • Volleybal
    • IJsvereniging
    • Hengelsportvereniging Tynaarlo-Vries
    • Toneelvereniging OKK
      • Uitvoering Toneelvereniging O.K.K. Tynaarlo 2023
    • Vereniging moestuin Arlo
    • Dartclub
  • Stichtingen
    • Sport en Welzijn
    • ’t Brughoes
    • Natuurbad Tynaarlo
    • de Stam van Tynaarlo
      • Tynaarlo Lands
    • Tynaarlo 1200
  • Overige
    • OBS Het Oelebred
    • Het Villapark
    • Tynaarlolands
    • Recreatie
      • Dorpsommetje Tynaarlo
      • De Tien van Tynaarlo
      • Nationaal Park Drentsche Aa
      • Geopark De Hondsrug
      • Drenthe.nl
    • Gemeente Tynaarlo
    • Provincie Drenthe
  • Search Icon

Tynaarlo Dorp

De gezamelijke website van en voor de inwoners van het dorp Tynaarlo

20–jarig jubileum Historische Vereniging Tinaarlo

20–jarig jubileum Historische Vereniging Tinaarlo

19 december 2016

Op 16 december ’16 bestond onze Historische Vereniging 20 jaar. Het bestuur wilde deze dag niet onopgemerkt voorbij laten gaan en nodigde haar leden uit voor een gezellige avond met een hapje en drankje, een heerlijk winters buffet en een optreden van het muzikale Duo Wijsheid.

De voorzitter Fenno Scheeringa opende de avond en haalde nog even wat herinneringen op aan de afgelopen 20 jaar.

Na een hapje en drankje stond er een heerlijk winters buffet voor ons klaar in café Centraal te Tynaarlo. “Het is dik in orde” en “wat is het allemaal lekker, hè” hoorde je tijdens dit gezellige samen eten in een ontspannen sfeer.

hvt1

 

 

 

 

 

 

 

 

hvt2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na een kopje koffie gingen we naar het zaaltje met  toneel, waar Duo Wijsheid hun apparatuur al had opgebouwd. Deze 2 mannen hebben ons een heel gezellige avond bezorgd met muziek en liedjes uit de 20e eeuw.

Van alles passeerde de revue en het was een feest van herkenning van oude liedjes, die iedereen wel kende. Veel liedjes werden spontaan meegezongen en van mooie  melodieën werd zichtbaar genoten.

Bij veel liedjes hadden ze ook achtergrondinformatie, wat ze op een leuke manier brachten.

De oudste melodie, die ze hebben gespeeld , was uit 1875 en heette “Dreamland”. Deze melodie is ooit bedacht door de vrouw van een predikant in Amerika. Tijdens het voorbereiden van zijn preek  verzocht hij zijn vrouw om hem even alleen te laten. Die keer pakte ze haar gitaar en ging in de tuin wat improviseren en zo is “Dreamland” ontstaan. Later is deze melodie door veel andere artiesten gebruikt, waaronder bijv. Paul de Leeuw met “Droomland”.

hvt3

 

 

 

 

 

 

 

 

hvt4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We kunnen terugkijken op een geslaagde, gezellige avond.

Nog enkele foto’s van de avond:

hvt5

 

 

 

 

 

 

 

 

hvt6

 

 

 

 

 

 

 

 

hvt8

hvt7

 

 

 


HvT Nieuws

Post navigation

PREVIOUS
Reint Wobbes over Groninger kerkhoven en begraafplaatsen bij de Historische Vereniging in Tynaarlo
NEXT
Maatschappij van Weldadigheid te gast bij de jaarvergadering
Comments are closed.

Agenda

nov 5
17:00 - 21:00

Inzameling oud papier

nov 7
10:00 - 17:00

SVT Zeegser najaarstocht 2026

nov 10
20:00 - 22:00

HvT Moord op dominee Ledeboer

nov 17
20:00 - 22:00

AVT Een indrukwekkend adoptie verhaal.

nov 28
28 november @ 21:00 - 29 november @ 00:59

VVV Klaverjasavond

dec 10
17:00 - 21:00

Inzameling oud papier

dec 16
20:00 - 23:00

HvT 30 jarig bestaan

dec 19
20:00 - 23:00

AVT The Neighboursisters

Bekijk kalender

Photo by Vereniging Dorpsbelangen Tynaarlo+
507
Beste Tynaarloërs, Opgelet: vandaag rond 13.30 uur is er ingebroken in een auto aan de…+

Beste Tynaarloërs,
Opgelet: vandaag rond 13.30 uur is er ingebroken in een auto aan de Osbroeksweg.

3110
Wil jij weten hoe je het maximale uit de toestellen op het beweegpark haalt? Morgenochtend…+
Wil jij weten hoe je het maximale uit de toestellen op het beweegpark haalt? Morgenochtend laten we je met leuke en toegankelijke oefeningen zien wat…

Wil jij weten hoe je het maximale uit de toestellen op het beweegpark haalt? Morgenochtend laten we je met leuke en toegankelijke oefeningen zien wat er allemaal mogelijk is!
​Of je nu een tiener bent of al van je pensioen geniet: bewegen is voor iedereen! Voor elke leeftijd en elk niveau maken we er een passende en fijne training van.

​Zien we je morgen? Neem gerust je buurman, vriendin of kleinkind mee!

102
Aan alle bewoners van Tynaarlo, Momenteel kunt u de huis-aan-huis bladen De Krant van Tynaarlo, de Oostermoer, de Dorpsklanken en de Asser Courant wekelijks afhalen…

Aan alle bewoners van Tynaarlo,

Momenteel kunt u de huis-aan-huis bladen De Krant van Tynaarlo, de Oostermoer, de Dorpsklanken en de Asser Courant wekelijks afhalen bij de Alldro. Door de uitgevers van genoemde kranten is aangegeven dat alleen een afhaaladres niet voldoende is om Tynaarlo in de verspreiding te houden. Dus dat de kranten, naast een afhaalmogelijkheid, ook bij alle inwoners in de brievenbus dienen te komen.

Huis-aan-huisbladen zijn belangrijk voor de lokale informatievoorziening. Inwoners blijven beter geïnformeerd over wat er in hun omgeving gebeurt. Tegelijkertijd krijgen lokale organisaties, verenigingen en ondernemers de mogelijkheid zichzelf onder de aandacht te brengen. Als we willen dat de kranten behouden blijven voor Tynaarlo, moeten we dus in actie komen.

Iedereen tussen de 13 en 80 jaar kan bezorgen. Maar ook sport-, buurt-, toneel-, zang- of wat voor vereniging dan ook, kan op deze wijze iets bijdragen aan het dorp en tegelijkertijd iets extra’s verdienen.

Laten we met elkaar de handschoen oppakken en zorgen dat de kranten niet verdwijnen uit dit mooie dorp!

Bel voor informatie: Santibri-Axender 0598-636338

033
Ook deze zaterdag is er weer een inloopsessie. Kom gerust langs, train mee of stel…+

Ook deze zaterdag is er weer een inloopsessie. Kom gerust langs, train mee of stel je vragen over de mogelijkheden van de toestellen.

202
Deze inhoud is momenteel niet beschikbaar

Dit gebeurt doorgaans doordat de eigenaar de bijlage alleen heeft gedeeld met een kleine groep mensen, de eigenaar heeft gewijzigd wie de bijlage kan zien of omdat de bijlage is verwijderd.

102

© 2026   Vereniging Dorpsbelangen Tynaarlo